✹ W DNIACH 09.08-15.08 PRACOWNIA JEST NIECZYNNA, WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZREALIZUJEMY PO 16.08✹

WYJAZD AJURWEDYJSKO CERAMICZNY 21-24.09

Miejsca na wyjazd majowy rozeszły się tak szybko, że postanowiłyśmy zorganizować jeszcze jeden wyjazd o tej samej tematyce, którego wcześniej nie planowałyśmy. Mamy więc dwa wyjazdy ajurwedyjskie, jeden otwierający lato, a drugi wrześniowy zamykający, który wypada idealnie podczas równonocy jesiennej. Będzie się zatem działo!

I tym razem spotkamy się w Tucznie w woj. Lubuskim, w którym przygotujemy się  na nadchodzące jesień i zimę i pożegnamy się z latem.

Tuczno to zespół pałacowo - parkowy w którego skład wchodzi zabytkowy, 8 hektarowy park, duży pałac z 1899r wybudowany w stylu neoklasycystycznym oraz mniejszy pałac,którego fundamenty sięgają 1499r,  w którym będziemy nocować.
Uczestnicy naszego wyjazdu zamieszkają w 2-3 osobowych pokojach.
  
  
  
  
W A R S Z T A T Y   A J U R W E D Y J S K I E
  
Warsztaty o ajurwedzie poprowadzi Nina Czarnecka znana pod pseudonimem Blimsien, autorka dwóch poradników "Ciepło" i "Rześko", w których uczy jak dbać o siebie w zależności od pory roku w duchu ajurwedyjskim, autorka podcastu "Rurki z kremem" i pomysłodawczyni #osiędbanie. 
 
Nina podczas piątkowych wykładów wyjaśni czym jest ajurweda i jak dzięki niej zrozumieć siebie. Poznasz trzy dosze - vata, kapha, pitta, ale przede wszystkim poczujesz je i ich doświadczysz.
Te podstawy pomogą Ci  w łatwy sposób zrozumieć ajurwedę i posługiwać się nią jak soczewką, przez którą oglądasz świat i siebie. 
 
W sobotę dowiemy się jak zadbać o siebie jesienią i zimą.
Dostaniemy praktyczne wskazówki dietetyczne i związane ze stylem życia.
 
 
   
W A R S Z T A T Y   C E R A M I C Z N E
  
Podczas wyjazdu czeka nas łącznie 3,5h lepienia podczas których nauczymy Was podstawowych technik formowania gliny, tak abyście mogli samodzielnie stworzyć naczynia według własnej koncepcji, które będziecie mogli na miejscu przyozdobić angobami - farbami na bazie gliny. Pokażemy wam m.in. jak przygotować ceramiczną czarkę z zaparzaczem do ziół, która może wam się przydać do waszych ajurwedyjskich rytuałów.
Po wyjeździe wasze przedmioty wypalimy w naszej pracowni w wysokiej temperaturze 1250C dzięki czemu będą w pełni użytkowe i będą służyć Wam przez lata.
 
 
  
  
W A R S Z T A T Y   Z   J O G I   I   A U T O M A S A Ż U   T W A R Z Y
  
Poranne piątkowe zajęcia poprowadzi Martyna Antolak, zajmująca się na codzień architekturą i masażem twarzy i ciała. Automasaż to sprawdzony sposób na zachowanie promiennego wyglądu, dobrej kondycji skóry twarzy, dekoltu i szyi oraz pozbycia się napięć.
Podczas wyjazdu możecie zapisać się do Martyny na indywidualny masaż: PeLoHa, kobido, powięziowy, tajski masaż stóp, taping.
 
 
 
W Y Ż Y W I E N I E
  

Każdego dnia zjemy trzy pożywne, wegetariańskie posiłki skomponowane ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego.

 

 

 

P L A N   W Y J A Z D U:

czwartek

- przyjazd od 14:00 - ciepła zupa na powitanie

- czas wolny

- 19:00 kolacja

-20:00 krąg na wesoło prowadzony przez Ninę, podczas którego poznamy się trochę bliżej :)

 

piątek

- 9:00 warsztaty z jogi i automasażu twarzy

- 10:00 śniadanie

- 11:00 wykład o ajurwedzie

- 13:15 spacer ajurwedyjski dla chętnych / czas wolny / czas na masaż 

- 15:15 obiad

- 16:15 warsztaty ceramiczne

- 19:30 kolacja

- czas wolny / czas na masaż / czas na konsultację ajurwedyjską

 

sobota

- 9:00 medytacja dynamiczna prowadzona przez Ninę

- 10:00 śniadanie

- 11:00 wykład i spacer po miejscach mocy / czas wolny 

- 15:00 obiad

- 16:30 wykład o ajurwedzie

- 19:00 kolacja

- 20:00 ognisko / krąg zamykający prowadzony przez Ninę

 

niedziela

- czas na masaż / czas na konsultację ajurwedyjską

- 10:00 śniadanie

- czas wolny / czas na masaż / czas na konsultację ajurwedyjską

- 13:00 zupa

 

 

 

Cena: 1650 zł

cena obejmuje 3 noclegi wraz z wyżywieniem, zaplanowane warsztaty i atrakcje z wyłączeniem indywidualnych konsultacji ajurwedyjskich i indywidualnych masaży ( na nie trzeba umawiać się osobiście przed lub podczas wyjazdu - liczba miejsc jest ograniczona ) oraz wysyłki prac z warsztatów ceramicznych.

Gwarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500zł, który jest bezzwrotny w wypadku odwołania wyjazdu na 21 dni przed terminem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dojazd we własnym zakresie.
Na miejsce można dostać się pociągiem do stacji Dobiegniew. Jeżeli ktoś będzie chciał wybrać tę opcję transportu zagwarantujemy transfer ze stacji na miejsce pobytu.
Jeżeli chcesz przyjechać na miejsce wcześniej lub zostać dłużej daj nam znać. 
 
Zapisy na wyjazd -> paititi.info@gmail.com / instagram @paititi_holisticstore
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w planie wynikających z przyczyn niezależnych od nas tj. warunki pogodowe.