✹ŚWIĄTECZNY MARKET W PAITITI STUDIO 26.11 GODZ. 12:00 - 18:00✹ CERAMIKA / ELMA KNITWEAR / OLA SZWAŁEK / MIKROZUZA / KWIETNY WÓZ / KOMPROMIS STORE / ZBOŻNA PIEKARNIA / MAGDALENA ŁUNIEWSKA CRAFT / DUCHA STAN / HOA MOA / I BELIEVE IN PAPER

WYJAZD CERAMICZNO JOGOWY 15-18.06

Nasze holistyczne wyjazdy skupiają się wokół natury i zajęć, które przybliżają nas do odnalezienia w sobie wewnętrznego spokoju i harmonii. Jest to nasz czwarty ceramiczno jogowy pobyt w Tucznie podczas którego zadbamy o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Tuczno to zespół pałacowo - parkowy w woj. Lubuskim, w którego skład wchodzi zabytkowy, 8 hektarowy park, duży pałac z 1899r wybudowany w stylu neoklasycystycznym i mniejszy pałac, którego fundamenty sięgają 1499r, w którym będziemy nocować.
Uczestnicy naszego wyjazdu zamieszkają w 2-3 osobowych pokojach.
 
 
 
 
J O G A
 
Zajęcia poprowadzi Olga Butkiewicz certyfikowana nauczycielka jogi, oddechu i medytacji. Olga dopasuje praktykę do poziomu uczestników, więc jeśli nigdy wcześniej nie staliście na macie, nie bójcie się, na pewno dacie radę! :)  Codziennie rano pobudzimy się praktykując hatha jogę, a po południu zrelaksujemy się podczas jogi nidry czyli prowadzonej medytacji, która wzmacnia połączenie umysł-ciało. Zajęcia odbywać się będą pod gołym niebem, w namiocie, na starej sali balowej w dużym pałacu lub w małym pałacu w zależności od pory dnia i pogody.
 
 
 
W A R S Z T A T Y   C E R A M I C Z N E
 
Podczas wyjazdu czeka nas łącznie 5h zajęć cermicznych, na których nauczymy Was podstawowych technik formowania gliny, tak abyście mogli samodzielnie stworzyć naczynia według własnej koncepcji, które będziecie mogli na miejscu przyozdobić angobami - farbami na bazie gliny. 
Po wyjeździe wasze przedmioty wypalimy w naszej pracowni w wysokiej temperaturze 1250C dzięki czemu będą w pełni użytkowe i będą służyć Wam przez lata.
 
 
 
 
L E Ś N E   K Ą P I E L E
 
Podczas wyjazdu wybierzemy się na spacer do lasu, w którym odetchniemy i odbędziemy leśną medytację łącząc się z naturą.
 
 
 
 
W Y Ż Y W I E N I E
 
Każdego dnia zjemy na świeżym powietrzu trzy pożywne, wegetariańskie posiłki skomponowane ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego.
 
 
 
P L A N   W Y J A Z D U
 
czwartek

- przyjazd od 14:00 - ciepła zupa na powitanie

- czas wolny

- 18:00 slow joga

- 19:00 kolacja

- 20:00 krąg na wesoło podczas którego poznamy się trochę bliżej :)

 

piątek

- 9:00 hatha joga

- 10:00 śniadanie

- 11:00 wykład i spacer po okolicznych miejscach mocy

- 14:30 obiad

- 15:30 warsztaty ceramiczne

- 18:00 joga nidra

- 19:00 kolacja

 

sobota

 - 9:00 hatha joga

- 10:00 śniadanie

- 11:00 leśna kąpiel / czas wolny

- 14:30 obiad

- 15:30 warsztaty ceramiczne

- 18:00 joga nidra

- 19:00 kolacja

- 20:00 ognisko / krąg zamykający 

 

niedziela

 - 9:00 hatha joga

- 10:00 śniadanie

- czas wolny

- 13:00 zupa

 

Cena: 1670 zł

cena obejmuje 3 noclegi wraz z wyżywieniem, zaplanowane warsztaty i atrakcje z wyłączeniem wysyłki prac z warsztatów ceramicznych.

Gwarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł, który jest bezzwrotny w wypadku odwołania wyjazdu na 21 dni przed terminem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

W naszym wyjeździe może wziąć udział każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania ruchowego i umiejętności plastycznych.

Dojazd we własnym zakresie.
Na miejsce można dostać się pociągiem do stacji Dobiegniew. Jeżeli ktoś będzie chciał wybrać tę opcję transportu zagwarantujemy transfer ze stacji na miejsce pobytu.
Jeżeli chcesz przyjechać na miejsce wcześniej lub zostać dłużej daj nam znać. 
 
Zapisy na wyjazd -> paititi.info@gmail.com / instagram @paititi_holisticstore
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w planie wynikających z przyczyn niezależnych od nas tj. warunki pogodowe.