✹ŚWIĄTECZNY MARKET W PAITITI STUDIO 26.11 GODZ. 12:00 - 18:00✹ CERAMIKA / ELMA KNITWEAR / OLA SZWAŁEK / MIKROZUZA / KWIETNY WÓZ / KOMPROMIS STORE / ZBOŻNA PIEKARNIA / MAGDALENA ŁUNIEWSKA CRAFT / DUCHA STAN / HOA MOA / I BELIEVE IN PAPER

WYJAZD JOGA CERAMIKA DRZEWA 10-13.08

Perła w koronie naszych wyjazdów. Jeżeli chcecie nauczyć się jak komunikować się z drzewami i jak się z nimi zaprzyjaźnić oraz dowiedzieć się  jaki wpływ mają one na nasz organizm oraz jak korzystać z lasu, żeby poprawić zdrowie to po prostu musicie być z nami w Tucznie w sierpniu!

Tuczno, jest zespołem pałacowo - parkowy w woj. Lubuskim, w którego skład wchodzi zabytkowy, 8 hektarowy park z wieloma pomnikami przyrody, duży pałac z 1899r wybudowany w stylu neoklasycystycznym i mniejszy pałac, którego fundamenty sięgają 1499r, w którym będziemy nocować.

Uczestnicy naszego wyjazdu zamieszkają w 2-3 osobowych pokojach.
 
  
  
 
W A R S Z T A T Y   D E N D R O T E R A P E U T Y C Z N E
 
"Przyjaźń z drzewem jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń człowieka" - tak twierdzi Adam Makary Suwart, który poprowadzi dla nas zajęcia i nauczy nas m.in. jak wybrać odpowiednie dla siebie drzewo, komunikować się z nim i korzystać z jego mocy. Adam zdobywał wiedzę i doświadczenie m.in. na kursach dendroterapii w  Luksemburgu (w buczynie na stokach Ardenów) i we wschodniej Francji (w lasach Wogezów Północnych), zapoznając się z metodą inspirowaną nauczaniem Patrice'a Bouchardona. Wypracował własną metodę komunikacji z drzewami, a tym samym zdobywania wiedzy o sobie i o świecie. Prowadzi zróżnicowane zajęcia z zakresu dendro- i sylwoterapii t.j: s esje głębokiej denderoterapii,  kąpiele leśne (shinrin yoku, skoksbad),  sesje kontemplacji,  autorską terapię FLOS,  lekcje uważności, m.in. komorebi i
wabi-sabi. 
 
 
 
W A R S Z T A T Y   C E R A M I C Z N E
 
Podczas wyjazdu czekają nas łącznie 3h zajęć ceramicznych, na których nauczymy Was podstawowych technik formowania gliny, tak abyście mogli samodzielnie stworzyć naczynia według własnej koncepcji, które będziecie mogli na miejscu przyozdobić angobami - farbami na bazie gliny. 
Po wyjeździe wasze przedmioty wypalimy w naszej pracowni w wysokiej temperaturze 1250C dzięki czemu będą w pełni użytkowe i będą służyć Wam przez lata.
 
 
 
  
J O G A
 
Zajęcia poprowadzi Marta Karczewska certyfikowana nauczycielka jogi, która dopasuje praktykę do poziomu uczestników, więc jeśli nigdy wcześniej nie staliście na macie, nie bójcie się, na pewno dacie radę!
Codziennie rano pobudzimy się praktykując hatha jogę, która wprawi nas w dobry nastrój na cały dzień.
  
 
W Y Ż Y W I E N I E
 
Każdego dnia zjemy na świeżym powietrzu trzy pożywne, wegetariańskie posiłki skomponowane ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego.
 
 
 
 
P L A N   W Y J A Z D U
 
czwartek

- przyjazd od 14:00 - ciepła zupa na powitanie

- czas wolny

- 19:00 kolacja

- 20:00 krąg na wesoło podczas którego poznamy się trochę bliżej :)

 

piątek

- 9:00 joga

- 10:00 śniadanie

- 11:00 - 14:30 wykład i spacer po okolicznych miejscach mocy 

- 15:00 obiad

- 16:00 warsztaty ceramiczne 

- 19:00 kolacja

sobota

- 9:00 joga

- 10:00 śniadanie

- 11:00 leśna kąpiel, dendroterapia z Adamem Suwartem

- 15:00 obiad

- 16:00 czas wolny

- 19:00 kolacja

- 20:00 ognisko / krąg zamykający 

niedziela

- joga

- 10:00 śniadanie

- czas wolny

- 13:00 zupa

 

Cena: 1690 zł

cena obejmuje 3 noclegi wraz z wyżywieniem, zaplanowane warsztaty i atrakcje z wyłączeniem wysyłki prac z warsztatów ceramicznych.

Gwarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł, który jest bezzwrotny w wypadku odwołania wyjazdu na 30 dni przed terminem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dojazd we własnym zakresie.
Na miejsce można dostać się pociągiem do stacji Dobiegniew. Jeżeli ktoś będzie chciał wybrać tę opcję transportu zagwarantujemy transfer ze stacji na miejsce pobytu.
Jeżeli chcesz przyjechać na miejsce wcześniej lub zostać dłużej daj nam znać. 
 
Zapisy na wyjazd -> hello@paititistore.com
/ instagram @paititi_studio
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w planie wynikających z przyczyn niezależnych od nas tj. warunki pogodowe.