✹ŚWIĄTECZNY MARKET W PAITITI STUDIO 26.11 GODZ. 12:00 - 18:00✹ CERAMIKA / ELMA KNITWEAR / OLA SZWAŁEK / MIKROZUZA / KWIETNY WÓZ / KOMPROMIS STORE / ZBOŻNA PIEKARNIA / MAGDALENA ŁUNIEWSKA CRAFT / DUCHA STAN / HOA MOA / I BELIEVE IN PAPER

WYJAZD ZIELARSKO CERAMICZNY 27-30.07

Tego wyjazdu nie mogę doczekać się tak bardzo, że aż żałuję, że jest dopiero w lipcu. Będzie to uderzeniowa dawka wiedzy o ziołach i ich zastosowaniu, a pobliskie lasy i zabytkowy park będą idealnymi miejscami do jej zdobywania.

Spotkamy się w Tucznie, które jest zespołem pałacowo - parkowy w woj. Lubuskim, w którego skład wchodzi zabytkowy, 8 hektarowy park, duży pałac z 1899r wybudowany w stylu neoklasycystycznym i mniejszy pałac, którego fundamenty sięgają 1499r, w którym będziemy nocować.
Uczestnicy naszego wyjazdu zamieszkają w 2-3 osobowych pokojach.
 
 
 
 
 
W A R S Z T A T Y   I   S P A C E R Y   Z I E L A R S K I E
 
Wykłady i spacery ziołowe poprowadzi jedyna w swoim rodzaju Magdalena Hołub, która jest dyplomowanym zielarzem fitoterapeutą i wykładowcą w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych! Jest chodzącą encyklopedią i pasjonatką ziół, która umie i uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Przygotujcie się na wspaniałą podróż do zielonej krainy, której zwieńczeniem będą zajęcia praktyczne, na których przygotujemy swoje własne ziołowe eliksiry wspomagające nas w okresie jesienno zimowym. Ponadto Magda przeprowadzi z nami ćwiczenia oddechowe metodą Butejki, które uczą kontroli nad oddechem, co daje ogromne korzyści zdrowotne.
 
 
 
W A R S Z T A T Y   C E R A M I C Z N E 
 
Podczas wyjazdu czekają nas łącznie 3h zajęcia ceramiczne, na których nauczymy Was podstawowych technik formowania gliny, tak abyście mogli samodzielnie stworzyć naczynia według własnej koncepcji, które będziecie mogli na miejscu przyozdobić angobami - farbami na bazie gliny. 
Po wyjeździe wasze przedmioty wypalimy w naszej pracowni w wysokiej temperaturze 1250C dzięki czemu będą w pełni użytkowe i będą służyć Wam przez lata.
 
 
 
 
W Y Ż Y W I E N I E
 
Każdego dnia zjemy na świeżym powietrzu trzy pożywne, wegetariańskie posiłki skomponowane ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego.
 
 
 
P L A N   W Y J A Z D U
 
czwartek

- przyjazd od 14:00 - ciepła zupa na powitanie

- czas wolny

- 19:00 kolacja

- 20:00 krąg na wesoło podczas którego poznamy się trochę bliżej :)

 piątek

- 9:00 śniadanie

- 10:00 wprowadzenie i spacer ziołowy

- 14:00 obiad

- 15:00  ziołowy wykład

- 17:00 wykład i spacer po okolicznych miejscach mocy prowadzony przez Michała Sapetę

- 19:30 kolacja

sobota

 - 9:00 śniadanie

- 10:00 spacer ziołowy

- 14:30 obiad

- 16:00 warsztaty ceramiczne

- 19:30 kolacja

- 20:00 ognisko / krąg zamykający  

niedziela

- 10:00 śniadanie

- czas wolny

- 13:00 zupa

 

Cena: 1670 zł

cena obejmuje 3 noclegi wraz z wyżywieniem, zaplanowane warsztaty i atrakcje z wyłączeniem wysyłki prac z warsztatów ceramicznych.

Gwarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł, który jest bezzwrotny w wypadku odwołania wyjazdu na 21 dni przed terminem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dojazd we własnym zakresie.
Na miejsce można dostać się pociągiem do stacji Dobiegniew. Jeżeli ktoś będzie chciał wybrać tę opcję transportu zagwarantujemy transfer ze stacji na miejsce pobytu.
Jeżeli chcesz przyjechać na miejsce wcześniej lub zostać dłużej daj nam znać. 
 
Zapisy na wyjazd -> paititi.info@gmail.com / instagram @paititi_holisticstore
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w planie wynikających z przyczyn niezależnych od nas tj. warunki pogodowe.