OUTLET 26.04 GODZ: 12:00 - WYSYŁKA PO MAJÓWCE / STUDIO JEST ZAMKNIĘTE W DNIACH 29.04 - 05.06.

WYJAZD AJURWEDYJSKO CERAMICZNY 12-15.09

Na ten wyjazd miejsca rozchodzą się zazwyczaj najszybciej, dlaczego? Ponieważ oprócz praktycznej dawki wiedzy o ajurwedzie, którą możesz wykorzystać w życiu codziennym jest ona przekazana w sposób klarowny, zabawny, prosty i dla każdego zrozumiały. Z resztą warsztaty ajurwedyjskie w połączeniu z zajęciami terenowymi, spacerami, ceramiką, pysznym jedzeniem i masażem nie mogą być nudne.
  
 
 
 
W A R S Z T A T Y   A J U R W E D Y J S K I E
 
Warsztaty o ajurwedzie poprowadzi Nina Czarnecka znana w przestrzeni internetowej pod pseudonimem Blimsien, autorka dwóch poradników "Ciepło" i "Rześko", w których uczy jak dbać o siebie w zależności od pory roku w duchu ajurwedyjskim, autorka podcastu "Rurki z kremem" i pomysłodawczyni #osiędbanie. 
Podczas wyjazdu poznasz trzy dosze - vata, kapha, pitta, dowiesz się co jest dla nich charakterystyczne, ale przede wszystkim poczujesz je i ich doświadczysz.
Te podstawy pomogą Ci w łatwy sposób zrozumieć ajurwedę i posługiwać się nią jak soczewką, przez którą oglądasz świat i siebie. 
 
 
 
 
W A R S Z T A T Y   C E R A M I C Z N E 
 
Podczas wyjazdu czekają nas trzy godzinne zajęcia ceramiczne, na których pokażę wam podstawowe techniki formowania gliny, tak abyście mogli samodzielnie stworzyć naczynia według własnej koncepcji, które będziecie mogli na miejscu przyozdobić angobami - farbami na bazie gliny.
Po wyjeździe wasze przedmioty wypalimy w naszej pracowni w wysokiej temperaturze 1250C dzięki czemu będą w pełni użytkowe i będą służyć Wam przez lata.
  
 
 
W A R S Z T A T Y   Z   A U T O M A S A Ż U   L I M F A T Y C Z N E G O
 
Na wyjeździe nie mogło zabraknąć Martyny Antolak "Ducha Stan", zajmującej się na codzień architekturą i masażem twarzy i ciała. Martyna poprowadzi zajęcia z automasażu limfatycznego, który jest sprawdzonym sposobem na pozbycie się toksyn z organizmu i problemów bólowych oraz zachowaniem promiennego wyglądu, dobrej kondycji skóry twarzy, dekoltu i szyi i pozbycia się napięć. Podczas pobytu możecie skorzystać również z opcji indywidualnego masażu twarzy lub ciała takiego jak limfatyczny, tajski masaż stóp, powięziowy, Kobido, Zoga, PeLoHa, wyciszającego układ nerwowy. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować, zdajcie się po prostu na nią, a Martyna po przeanalizowaniu waszych napięć doradzi wam co będzie dla was najlepszym rozwiązaniem. 
 
 
 
W Y Ż Y W I E N I E
 
Każdego dnia zjemy na świeżym powietrzu trzy pożywne, wegetariańskie posiłki skomponowane ze świeżych, lokalnych produktów. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego.
 
 
 

P L A N   W Y J A Z D U:

czwartek

- przyjazd od 13:00 - ciepła zupa na powitanie

- czas wolny

- 19:00 kolacja

-20:00 krąg na wesoło prowadzony przez Ninę, podczas którego poznamy się trochę bliżej :)

 

piątek

- 8:45 warsztaty z automasażu limfatycznego

- 10:15 śniadanie

- 11:30 wykład o ajurwedzie

- 13:30 spacer ajurwedyjski

- 15:30 obiad

- 17:00 wykład i spacer po miejscach mocy prowadzony przez Michała Sapetę

- 19:30 kolacja

- 20:30 sauna

 

sobota

- 9:00 medytacja dynamiczna prowadzona przez Ninę

- 10:00 śniadanie

- 11:00 wykład o ajurwedzie

- 15:00 obiad

- 16:15 warsztaty ceramiczne

- 19:00 kolacja

- 20:00 ognisko / krąg zamykający prowadzony przez Ninę

 

niedziela

- 10:00 śniadanie

- czas wolny 

- 13:00 zupa

 

Cena: 1950 zł

Zapisy na wyjazd -> hello@paititistore.com

 

Spotkamy się w Tucznie, które jest zespołem pałacowo - parkowy w woj. Lubuskim, w którego skład wchodzi zabytkowy, 8 hektarowy park, duży pałac z 1899r wybudowany w stylu neoklasycystycznym i mniejszy pałac, którego fundamenty sięgają 1499r, w którym będziemy nocować.
Uczestnicy naszego wyjazdu zamieszkają w 2-3 osobowych pokojach.
 

cena obejmuje 3 noclegi wraz z wyżywieniem, zaplanowane warsztaty, materiały i atrakcje z wyłączeniem wysyłki prac z warsztatów ceramicznych i indywidualnych masaży u Martyny.

Gwarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł, który jest zwrotny w wypadku odwołania swojej obecności na 40 dni przed terminem wyjazdu.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dojazd we własnym zakresie.
Na miejsce można dostać się pociągiem do stacji Dobiegniew. Jeżeli ktoś będzie chciał wybrać tę opcję transportu zagwarantujemy transfer ze stacji na miejsce pobytu w cenie wyjazdu.
 
Jeżeli chcesz przyjechać na miejsce wcześniej lub zostać dłużej daj nam znać. 
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w planie wynikających z przyczyn niezależnych od nas tj. warunki pogodowe.