W ŚRODĘ 18.04 OTWIERAMY SIĘ O 12:00

WSPÓŁPRACA

Podejmujemy współpracę na wielu poziomach i do każdej podchodzimy w sposób indywidualny. 
/
WARSZTATY DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH
  
Zdajemy sobie sprawę jak trudne w naszych czasach jest osiągnięcie wewnętrznego spokoju i balansu. Oprócz naszych regularnych warsztatów organizujemy je również dla firm i grup zorganizowanych, stacjonarnie oraz wyjazdowo. To co nas wyróżnia to holistyczne i indywidualne podejście do każdej grupy. Organizowane przez nas spotkania odbywają się przy relaksującej muzyce i zapachu kadzideł, wpływają pozytywnie na relacje między uczestnikami i pobudzają kreatywność, co przekłada się także na inne dziedziny życia. Praca z gliną daje uczestnikom ogromną satysfakcję i radość. Każdy ma wpływ na cały proces od początku do końca. Po warsztatach wszystkie prace wypalamy  w wysokiej temperaturze, aby były w pełni użytkowe i przypominały uczestnikom o spotkaniu.
/
CERAMIKA STWORZONA SPECJALNIE DLA CIEBIE
  
Wykonujemy ceramikę na zamówienie dostosowaną do Twoich potrzeb. Nasze przedmioty wypalamy na wysoką temperaturę, co sprawia, że są w pełni użytkowe. Posiadamy zespół ludzi, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować Twój projekt w sposób kompleksowy. Oprócz ceramiki możemy stworzyć dla Ciebie zestawy holistyczne z etycznych surowców.
/
PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW
  
Podaruj swoim pracownikom piękne prezenty, w postaci naszych holistycznych produktów, które pozwolą im wyciszyć się, zregenerować i zebrać siły. Wybierz spośród naszych gotowych zestawów lub stwórz swój. Istnieje możliwość identyfikacji etykiet i personalizacji prezentów.
 
/
Media:
/
  /     /   //  
 
   
 
 
Współpraca / Warsztaty:
 
      / /  /  /   / / /